Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.megu.edu.ua:8443/jspui/handle/123456789/2431
Назва: РОЛЬ МІЖНАРОДНОГО МОРСЬКОГО БЮРО У БОРОТЬБІ З ПІРАТСТВОМ НА МОРІ
Автори: Костиря, О. В.
Півторак, Г. Ф.
Ключові слова: Морське піратство / sea piracy
Міжнародне морське бюро / International Maritime Bureau
Дата публікації: 2021
Видавництво: Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука. Рівне : Видавничий дім «Гельветика»
Бібліографічний опис: Костиря О. В., Півторак Г. Ф. Роль Міжнародного морського бюро у боротьбі з піратством на морі. Дослідження інновацій та перспективи розвитку науки і техніки у ХХІ столітті: матеріали Міжнар. наук.-практ. конф. (м. Рівне, 25-26 лист. 2021 р.). Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука. Рівне: Видавничий дім «Гельветика», 2021. Ч. 1. С. 92-95.
Короткий огляд (реферат): У тезах окреслено, що важливу роль у координації зусиль Міжнародного морського співтовариства в питаннях боротьби з піратством відіграє Міжнародне морське бюро. Міжнародне морське бюро (ІМВ) є спеціалізованим підрозділом Міжнародної торгової палати (ІСС). ІМВ - це IMB – це некомерційна організація, яка була створена у 1981 році для роботи як координаційний центр у боротьбі з усіма видами морських злочинів та зловживань службовим становищем. Основним завданням IMB є захист міжнародної торгівлі шляхом виявлення випадків шахрайства та зловживань. Протягом понад 25 років IMB використовує галузеві знання, досвід та доступ до великої кількості надійних контактів у всьому світі, виявляє та розслідує випадки шахрайства, нові кримінальні методи та тенденції.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.megu.edu.ua:8443/jspui/handle/123456789/2431
Розташовується у зібраннях:ДОСЛІДЖЕННЯ ІННОВАЦІЙ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ НАУКИ І ТЕХНІКИ У ХХІ СТОЛІТТІ. ЧАСТИНА I

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Костиря О. В., Півторак Г. Ф.pdf368.31 kBAdobe PDFЕскіз
Переглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.