Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.megu.edu.ua:8443/jspui/handle/123456789/2716
Назва: ДО ПИТАННЯ ПРО ІНФОРМАЦІЙНУ СВОБОДУ ПРИ ФОРМУВАННІ СУДОВОЇ ВЛАДИ В УКРАЇНІ
Інші назви: Матеріали Міжнародної науково-практичної конференції (м. Рівне, 16-17 жовтня 2020 року)
Автори: Гуйван, П. Д.
Ключові слова: інформаційна свобода
судочинство
судова система
судова влада в Україні
Дата публікації: 2020
Видавництво: Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука. Видавничий дім "Гельветика"
Бібліографічний опис: Гуйван П. Д. До питання про інформаційну свободу при формуванні судової влади в Україні / П. Д. Гуйван // Актуальні проблеми юридичної науки та практики в XXI столітті : матеріали Міжнар. наук.-практ. конф. (м. Рівне, 16-17 жовт. 2020 р.) / Міжнар. економ.-гуманіт. ун-т ім. акад. Степана Дем`янчука. - Рівне : Видавн. дім "Гельветика", 2020. - Ч. I. - С. 193-197.
Серія/номер: Право;
Короткий огляд (реферат): Саме в царині належного та демократичного обороту інформації українська правова система найбільше пробуксовує останнім часом. Вона відверто не справляється зі стрімко зростаючими потребами суспільства та з технічним прогресом, що швидко розвивається в галузі інфовідносин. Особливо відчуваються прогалини в сфері організації вільного доступу до соціально значимої інформації, котра має надаватися усім заінтересованим особам органами державної влади, що є розпорядниками подібних відомостей. Те ж саме спостерігається і стосовно встановленої законодавчо прозорості діяльності органів, які формують та управляють національним судівництвом. Тож, не секрет, що дана ланка державного управління останніми роками переживала надглибоку кризу. Це вилилося у результат, коли рівень довіри суспільства до судових установ, включаючи і найвищі у країні, досяг мінімального рівня за всю історію.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.megu.edu.ua:8443/jspui/handle/123456789/2716
Розташовується у зібраннях:АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ЮРИДИЧНОЇ НАУКИ ТА ПРАКТИКИ У ХХІ СТОЛІТТІ. ЧАСТИНА I

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Гуйван Н. Д..pdf391.62 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.