Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.megu.edu.ua:8443/jspui/handle/123456789/2726
Назва: ЗНИЖЕНА СТАВКА ПОДАТКУ НА ДОДАНУ ВАРТІСТЬ: ЗАКОНОДАВЧІ ІНІЦІАТИВИ В УКРАЇНІ ТА МІЖНАРОДНА ПРАКТИКА
Інші назви: Матеріали Міжнародної науково-практичної конференції (м. Рівне, 16-17 жовтня 2020 року)
Автори: Атаманчук, Н. І.
Ключові слова: адміністративне право
податок на додану вартість
державний бюджет
Державна казначейська служба України
ЄС
фінансове право
ПДВ
податкове право
платники податку
Дата публікації: 2020
Видавництво: Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука. Видавничий дім "Гельветика"
Бібліографічний опис: Атаманчук Н. І. Знижена ставка податку на додану вартість: законодавчі ініціативи в Україні та міжнародна практика / Н. І. Атамачук // Актуальні проблеми юридичної науки та практики в XXI столітті : матеріали Міжнар. наук.-практ. конф. (м. Рівне, 16-17 жовт. 2020 р.) / Міжнар. економ.-гуманіт. ун-т ім. акад. Степана Дем`янчука. - Рівне : Видавн. дім "Гельветика", 2020. - Ч. II. - С. 8-12.
Серія/номер: Право;
Короткий огляд (реферат): В нашій державі податок на додану вартість (далі – ПДВ) є загальнодержавним та відіграє важливу роль у формуванні дохідної частини державного бюджету. За даними Державної казначейської служби України у 2016 році до зведеного бюджету надійшло ПДВ у сумі 320,92 млрд. грн., у 2017 році – 430,4 млрд. грн., у 2018 році – 506,17 млрд. грн. і у 2019 році – 530,6 млрд. грн. Окрім того, ПДВ є умовою входу нашої країни до Європейського Союзу (далі – ЄС). Саме у контексті Угоди про асоціацію Україна ставить на меті не тільки адаптацію вітчизняного законодавства про ПДВ до законодавства ЄС, а й запозичення й запровадження найкращих елементів системи ПДВ, з метою усунення торговельних бар’єрів між Україною та ЄС, й удосконалення вітчизняних податкових норм. Однак, не зважаючи на позитивний та тривалий досвід функціонування ПДВ у європейських країнах, його застосування в Україні є достатньо проблемним. Нині залишаються неврегульованими питання пов’язані з функціонуванням ПДВ, а саме з механізмом нарахування та сплати податку, диферен- ціації ставок та встановлення пільг, поверненням зайвосплачених сум ПДВ платникам з бюджету тощо.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.megu.edu.ua:8443/jspui/handle/123456789/2726
Розташовується у зібраннях:АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ЮРИДИЧНОЇ НАУКИ ТА ПРАКТИКИ У ХХІ СТОЛІТТІ. ЧАСТИНА II

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Атаманчук Н. І..pdf663.5 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.