Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.megu.edu.ua:8443/jspui/handle/123456789/2825
Назва: ПОРУШЕННЯ ТА ОБМЕЖЕННЯ ПРАВ ГРОМАДЯН ПІД ЧАС КАРАНТИНУ
Інші назви: Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції (м. Рівне, 10-11 грудня 2020 року)
Автори: Балагурак, В. В.
Ключові слова: права громадянина
конституційне право
COVID-19
розповсюдження пандемії
соціальна цінність
обмеження прав та свобод людини
виконавча влада
впровадження карантину
Дата публікації: 2020
Видавництво: ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука», Видавничий дім "Гельветика"
Бібліографічний опис: Балагурак В. В. Порушення та обмеження прав громадян під час карантину / В. В. Балагурак // Актуальні питання розвитку юридичної науки в умовах COVID-19 : матеріали Всеукр. наук.-практ. конф. (м. Рівне, 10-11 груд. 2020 р.) / Міжнар. економ.-гуманіт. ун-т ім. акад. Степана Дем`янчука. - Рівне : Видавн. дім "Гельветика", 2020. - Ч. I. - С. 66-68.
Серія/номер: Право;
Короткий огляд (реферат): Права громадянина – це ті, гарантовані державою, можливості людини які гарантують її існування, самореалізацію задоволення потреб та інші фактори щодо діяльності та становлення людини як особистості та громадянина. Ці права існують у людей з народження та можуть бути обмежені тільки у визначених випадках. На сьогоднішній час у світі відбувається розповсюдження вірусу COVID-19, який є дуже небезпечним та зараження цим вірусом, згідно з офіційними статистиками держав, може закінчитися навіть смертю людини. Задля протидії можливості розповсюдження пандемії держави створюють всі необхідні умови для захисту своїх громадян та неможливості його подальшого поширення. Чи обмежуються права людини і громадянина під час карантину? Так, відповідь позитивна. Та оскільки людина, її життя, здоров’я і безпека – це, відповідно до чинної Конституції України, найвища соціальна цінність, такі обмеження цілком обґрунтовані. Вони, згідно з рекомендаціями ООН «Human rights at the time of COVID-19 – a Guidance Note», мають бути пропорційними, необхідними та недискримінаційними.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.megu.edu.ua:8443/jspui/handle/123456789/2825
Розташовується у зібраннях:АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ РОЗВИТКУ ЮРИДИЧНОЇ НАУКИ В УМОВАХ COVID-19. ЧАСТИНА I

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Балагурак В. В..pdf489.7 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.