Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.megu.edu.ua:8443/jspui/handle/123456789/2890
Назва: СТВОРЕННЯ І ФУНКЦІОНУВАННЯ АНТИКОРУПЦІЙНИХ ОРГАНІВ: ДЕЯКІ АСПЕКТИ
Інші назви: Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції (м. Рівне, 10-11 грудня 2020 року)
Автори: Розсоха, К. О.
Ключові слова: антикорупційні органи
Національне антикорупційне бюро України
Спеціалізована антикорупційна прокуратура
Вищий антикорупційний суд України
Про Вищий антикорупційний суд
досудове розслідування
кримінальне провадження
боротьба з корупцією у вищих ешелонах влади
досудове розслідування корупційних правопорушень
Про прокуратуру
НАБУ
антикорупційна система
Дата публікації: 2020
Видавництво: ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука», Видавничий дім "Гельветика"
Бібліографічний опис: Розсоха К. О. Створення і функціонування антикорупційних органів: деякі аспекти / К. О. Розсоха // Актуальні питання розвитку юридичної науки в умовах COVID-19 : матеріали Всеукр. наук.-практ. конф. (м. Рівне, 10-11 груд. 2020 р.) / Міжнар. економ.-гуманіт. ун-т ім. акад. Степана Дем`янчука. - Рівне : Видавн. дім "Гельветика", 2020. - Ч. II. - С. 125-127.
Серія/номер: Право;
Короткий огляд (реферат): Події останніх років, йдеться, зокрема, про обрання після Революції гідності і підписання Угоди про асоціацію між Україною і ЄС європейського вектора розвитку, прискорили, точніше, поклали початок, процесу реформування багатьох сфер у нашій країні. Не стали винятком прокуратура, суди та інші структури, до повноважень яких віднесено боротьбу і запобігання корупції. Більш того, діяльність правоохоронних і судових органів у цьому пріоритетному напрямі набула надважливого значення. Із метою підвищення ефективності, а також беручи до уваги досвід розвинених держав, ще у 2015 році створено Національне антикорупційне бюро України і Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру, передбачено створення Вищого антикорупційного суду України. Зауважимо, що, якщо з функціями і сферою діяльності перших двох органів усе більш-менш зрозуміло, то навколо функціонування останнього точиться дискусія, із цього приводу виникає безліч питань. Наприклад, для багатьох до кінця так і не зрозуміло, що буде являти собою Антикорупційний суд? З огляду на це окреслена тема є досить актуальною.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.megu.edu.ua:8443/jspui/handle/123456789/2890
Розташовується у зібраннях:АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ РОЗВИТКУ ЮРИДИЧНОЇ НАУКИ В УМОВАХ COVID-19. ЧАСТИНА II

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Розсоха К. О..pdf642.95 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.