Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.megu.edu.ua:8443/jspui/handle/123456789/3016
Назва: ІСТОРИЧНІ ВИТОКИ СТАНОВЛЕННЯ ІНСТИТУТУ ЗВІЛЬНЕННЯ ВІД ВІДБУВАННЯ ПОКАРАННЯ З ВИПРОБУВАННЯМ
Інші назви: Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції (м. Рівне, 24–25 травня 2021 року)
Автори: Резніченко, Г. С.
Ключові слова: становлення інституту звільнення
відбування покарання з випробуванням
умовне засудження
Про покарання
неприведення вироку до виконання
звільнення від відбування покарання
підстави звільнення від відбування покарання
Дата публікації: 2021
Видавництво: Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука. Видавничий дім "Гельветика"
Бібліографічний опис: Резніченко Г. С. Історичні витоки становлення інституту звільнення від відбування покарання з випробуванням / Г. С. Резніченко // Реформування законодавства та державних інституцій: прогалини, досягнення та перспективи : матеріали Всеукр. наук.-практ. конф. (м. Рівне, 24-25 трав. 2021 р.) / Міжнар. економ.-гуманіт. ун-т ім. акад. Степана Дем`янчука. - Рівне : Видавн. дім "Гельветика", 2021. - С. 209-211.
Короткий огляд (реферат): Дослідження правової природи будь-якого інституту починається із з’ясування історії його розвитку. Умовне засудження як міжгалузевий правовий інститут давно зайняло місце в системі призначення та реалізації кримінальних покарань, хоча його історія налічує трохи більше ста двадцяти років. Перші відомості про появу умовного засудження відносяться до середини XIX ст., Коли воно вперше було застосовано одним з англійських суддів в Бірмінгемі [1, с. 38]. Остаточно ж даний інститут був закріплений в Великобританії Законом від 1887 року «Про випробуванні вперше засуджених» і остаточно оформлений Законом від 1907 року «Про випробуванні злочинців». У 1888 р умовне засудження було регламентовано в кримінальному законодавстві Бельгії, а в 1891 році у Франції. Так почалося впровадження в кримінальне право інституту умовного засудження, який в ряді країн енергійно розвивався.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.megu.edu.ua:8443/jspui/handle/123456789/3016
Розташовується у зібраннях:РЕФОРМУВАННЯ ЗАКОНОДАВСТВА ТА ДЕРЖАВНИХ ІНСТИТУЦІЙ: ПРОГАЛИНИ, ДОСЯГНЕННЯ ТА ПЕРСПЕКТИВИ

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
megu.rovno.ua_lawconf_травень_2021-207-209.pdf755.86 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.