Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.megu.edu.ua:8443/jspui/handle/123456789/3136
Назва: ПОЛІТИКА УКРАЇНИ ЩОДО ІМПЛЕМЕНТАЦІЇ ЗАКОНОДАВСТВА УКРАЇНИ ДО ПРАВА ЄС: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ
Інші назви: Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції (м. Рівне, 23–24 грудня 2021 року)
Автори: Оверчук, О. В.
Ключові слова: імплементація законодавства України
процес імплементації законодавства ЄС
імплементація актів ЄС
членство в ЄС
джерел права ЄС
Дата публікації: 2021
Видавництво: Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем`янчука; Видавничий дім "Гельветика"
Бібліографічний опис: Оверчук О. В. Політика України щодо імплементації законодавства України до права ЄС: проблеми та перспективи / О. В. Оверчук // Актуальні питання розвитку правової системи у сучасній Україні : матеріали Всеукр. наук.-практ. конф. (м. Рівне, 23-24 груд. 2021 р.) / Міжнар. економ.-гуманіт. ун-т ім. акад. Степана Дем`янчука. - Рівне : Видавн. дім "Гельветика", 2021. - Ч. I. - С. 138-140.
Короткий огляд (реферат): Приведення законодавства України у відповідність до права ЄС є важливим елементом Угоди про асоціацію між Україною та ЄС (УА). Однак, процес імплементації законодавства ЄС в Україні розпочався задовго до підписання УА, зокрема, це ж у менших масштабах передбачалося ще Угодою про партнерство та співробітництво. Крім того, ще за десять років до ратифікації Угоди про асоціацію була прийнята «Загальнодержавна програма адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу» та ряд інших законодавчих актів, які мали на меті досягнення відповідності правової системи України acquis communautaire з урахуванням критеріїв, що висуваються Європейським Союзом (ЄС) до держав, які мають намір вступити до нього. У 2019 році у Конституцію були внесені зміни, які закріпили курс України на членство в ЄС та НАТО, що робить адаптацію законодавства України до законодавства ЄС стратегічним напрямом української політики.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.megu.edu.ua:8443/jspui/handle/123456789/3136
Розташовується у зібраннях:АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ РОЗВИТКУ ПРАВОВОЇ СИСТЕМИ У СУЧАСНІЙ УКРАЇНІ. ЧАСТИНА 1

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
megu.rovno.ua_lawconf_грудень_Ч1_2021-138-140.pdf219.02 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.