Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.megu.edu.ua:8443/jspui/handle/123456789/3170
Назва: ОСОБЛИВОСТІ КОНСТИТУЦІЙНО-ПРАВОВОГО СТАТУСУ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Інші назви: Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції (м. Рівне, 23–24 грудня 2021 року)
Автори: Дейнеко, К. І.
Ключові слова: Президент України
конституційний статус глав держав
електорат
парламентська республіка
органи державної влади України
президентсько-парламентська республіка
Дата публікації: 2021
Видавництво: Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем`янчука; Видавничий дім "Гельветика"
Бібліографічний опис: Дейнеко К. І. Особливості конституційно-правового статусу Президента України / К. І. Дейнеко // Актуальні питання розвитку правової системи у сучасній Україні : матеріали Всеукр. наук.-практ. конф. (м. Рівне, 23-24 груд. 2021 р.) / Міжнар. економ.-гуманіт. ун-т ім. акад. Степана Дем`янчука. - Рівне : Видавн. дім "Гельветика", 2021. - Ч. I. - С. 34-37.
Короткий огляд (реферат): Особливості конституційного статусу глав держав визначають характер і розмір їх повноважень. У президентських і деяких республіках зі змішаною формою правління глава держави отримує свій мандат від електорату і завжди наділений широким спектром реальних повноважень. На відміну від глави держави в президентських республіках, президент у парламентських республіках, як правило, не має реальної виконавчої влади і здійснює свою компетенцію переважно у взаємодії з урядом. Президент посідає особливе місце в системі органів державної влади України і відіграє провідну роль. У зв’язку зі зміною форми правління з президентсько-парламентської республіки на парламентсько-президентську першочерговим є вивчення інституту президентства, місця та ролі Президента України в системі державної влади. значення для розвитку демократичного суспільства.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.megu.edu.ua:8443/jspui/handle/123456789/3170
Розташовується у зібраннях:АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ РОЗВИТКУ ПРАВОВОЇ СИСТЕМИ У СУЧАСНІЙ УКРАЇНІ. ЧАСТИНА 1

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
megu.rovno.ua_lawconf_грудень_Ч1_2021-34-37.pdf222.93 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.