Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.megu.edu.ua:8443/jspui/handle/123456789/3240
Назва: ПРО ДОЦІЛЬНІСТЬ ВВЕДЕННЯ В НАВЧАЛЬНУ ПРОГРАМУ З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ДЛЯ ЗАГАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ СТРОЙОВИХ ВПРАВ
Інші назви: Матеріали Міжнародної науково-практичної конференції (м. Рівне, 25–26 листопада 2021 року)
Автори: Ковальчук, Н. М.
Санюк, В. І.
Гнітецька, Т. В.
Ключові слова: фізична культура
фізичне виховання
стройові вправи
фізична культура для учнів 1-4 класів
виконання стройових вправ
Дата публікації: 2021
Видавництво: Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем`янчука; Видавничий дім "Гельветика"
Бібліографічний опис: Ковальчук Н. М. Про доцільність введення в навчальну програму з фізичної культури для загальних закладів середньої освіти стройових вправ / Н. М. Ковальчук, В. І. Санюк, Т. . Гнітецька // Дослідження інновацій та перспективи розвитку науки і техніки у ХХІ столітті: матеріали Міжнар. наук.-практ. конф. (м. Рівне, 25-26 лист. 2021 р.). - Рівне : Видавничий дім «Гельветика», 2021. - Ч. II. - С. 179-182.
Короткий огляд (реферат): У фахових літературних джерелах опубліковано немало результатів досліджень про низьку рухову активність сучасних учнів та пропозицій щодо її підвищення, що дасть змогу поліпшити фізичний стан нащадків країни. Пропонується модернізувати шкільну фізичну культури шляхом введення інноваційних технологій навчання, зміни навчальних програм, зниження нормативних вимог тощо. Але скільки б разів не змінювали програмний матеріал це, на жаль, не сприяє зміцненню здоров’я учнів різних вікових ланок. Воно з кожним роком погіршується, кількість учнів, які на уроці фізичної культури сидять на лаві і граються у телефоні все збільшується. Можливо слід звернутися до тих традицій, коли діти з нетерпінням чекали на уроки фізичної культури, дослухались до порад своїх наставників, вміли працювати і досягати поставленої мети, що приносило задоволення і самому виконавцю, і його вчителю.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.megu.edu.ua:8443/jspui/handle/123456789/3240
Розташовується у зібраннях:ДОСЛІДЖЕННЯ ІННОВАЦІЙ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ НАУКИ І ТЕХНІКИ У ХХІ СТОЛІТТІ. ЧАСТИНА II

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
megu.rovno.ua.Все науки_Листопад_2021_Ч.2-179-182.pdf384.37 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.