Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.megu.edu.ua:8443/jspui/handle/123456789/4137
Назва: ВИКОРИСТАННЯ НАОЧНОСТІ НА УРОКАХ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ В ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ
Інші назви: Збірник тез виступів учасників Регіонального науково-практичного семінару здобувачів ступеня магістра початкової освіти (м. Рівне, 2-3 травня 2023 року)
Автори: Поліщук, С. А.
Ключові слова: використання наочності на роках
урок української мови
початкова школа
початкова освіта
початкові класи
принципи візуалізації у вивченні мови
демонстрація
реалізація емоційних спостережень дітей
Нова українська школа
Дата публікації: 2023
Видавництво: ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука»
Бібліографічний опис: Поліщук С. А. Використання наочності на уроках української мови в початковій школі / С. А. Поліщук // Інноваційні процеси в початковій освіті: теорія, практика, перспективи : зб. тез виступів учасн. Регіонал. наук.-практ. семінару здобувачів ст. магістра поч. освіти (м. Рівне, 2-3 трав. 2023 р.). - Рівне : МЕГУ, 2023. - С. 73-76.
Короткий огляд (реферат): Наочність у педагогіці залишається одним із найважливіших принципів навчання, який є основою для цілісного розвитку особистості. За словами К. Ушинського, уроки української мови мають проводитися в життєрадісній та оптимістичній атмосфері, що запобігає розумовій і фізичній перевтомі дитини, пригніченню та приниженню її особистості. Лише за умови, що навчальна діяльність характеризується позитивною мотивацією, у дітей вже у шестирічному віці формується велика мотивація до читання і письма.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.megu.edu.ua:8443/jspui/handle/123456789/4137
Розташовується у зібраннях:ІННОВАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ В ПОЧАТКОВІЙ ОСВІТІ: ТЕОРІЯ, ПРАКТИКА, ПЕРСПЕКТИВИ

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
ЗБІРНИК_ПО_2023_7.05.2023-73-76.pdfВикористання наочності на уроках української мови в початковій школі412.2 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.