Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.megu.edu.ua:8443/jspui/handle/123456789/2704
Title: ЩОДО АУДИТОРСЬКИХ ПРАВОВІДНОСИН У СФЕРІ ГОСПОДАРЮВАННЯ
Other Titles: Матеріали Міжнародної науково-практичної конференції (м. Рівне, 16-17 жовтня 2020 року)
Authors: Добровольська, В. В.
Keywords: аудит
аудиторські правовідносини
господарське право
господарсько-процесуальне право
аудит фінансової звітності
суб'єкти господарювання
Issue Date: 2020
Publisher: Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука. Видавничий дім "Гельветика"
Citation: Добровольська В. В. Щодо аудиторських правовідносин у сфері господарювання / В. В. Добровольська // Актуальні проблеми юридичної науки та практики в XXI столітті : матеріали Міжнар. наук.-практ. конф. (м. Рівне, 16-17 жовт. 2020 р.) / Міжнар. економ.-гуманіт. ун-т ім. акад. Степана Дем`янчука. - Рівне : Видавн. дім "Гельветика", 2020. - Ч. I. - С. 153-156.
Series/Report no.: Право;
Abstract: Для сфери господарювання притаманним є наявність певних право- відносин, які вирізняються за характером, суб’єктним складом та іншими чинниками. Важливими з них є відносини контролю, нагляду, управління, які стосуються будь-якого суб’єкта, незалежно від форми власності та організаційно-правової форми. Чисельні особи – суб’єкти господарювання та інші є учасниками господарських правовідносин різноманітного характеру, на підставі та в порядку згідно із нормами чинного законодавства. Зазначені відносини можуть бути контролюючого (наглядового) характеру та саме такими є аудиторські право- відносини, які є самостійними з відповідними чинниками, які їх видокремлюють та певною структурую. Так, у літературі слушно зазначається про те, що саме «поняття правовідносин розкривається через їх структуру (склад), під якою розуміють основні елементи правовідносин (суб’єкти і об’єкти) і доцільний спосіб зв’язку між ними на підставі суб’єктивних юридичних прав, обов’язків, повноважень і відповідальності з приводу соціального блага чи забезпечення яких-небудь інтересів». Тобто, є певна внутрішня структура правовідносин, за допомогою якої вони виокремлюються та реалізуються у подальшому на практиці.
URI: https://dspace.megu.edu.ua:8443/jspui/handle/123456789/2704
Appears in Collections:АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ЮРИДИЧНОЇ НАУКИ ТА ПРАКТИКИ У ХХІ СТОЛІТТІ. ЧАСТИНА I

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Добровольська В. В..pdf388.93 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.