Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.megu.edu.ua:8443/jspui/handle/123456789/2821
Назва: ДЖЕРЕЛА СУДОВОГО ПРАВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ РОЗВИТКУ
Інші назви: Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції (м. Рівне, 10-11 грудня 2020 року)
Автори: Меркулов, М. О.
Ключові слова: судова влада
джерела судового права
правотворчість
судова реформа в Україні
завдання судової влади
судовий прецедент
правові системи сучасних держав
судова практика
матеріальне право
нормативно-правові прецеденти
судове право
регулювання суспільних відносин
Дата публікації: 2020
Видавництво: ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука», Видавничий дім "Гельветика"
Бібліографічний опис: Меркулов М. О. Джерела судового права на сучасному етапі розвитку / М. О. Меркулов // Актуальні питання розвитку юридичної науки в умовах COVID-19 : матеріали Всеукр. наук.-практ. конф. (м. Рівне, 10-11 груд. 2020 р.) / Міжнар. економ.-гуманіт. ун-т ім. акад. Степана Дем`янчука. - Рівне : Видавн. дім "Гельветика", 2020. - Ч. I. - С. 55-57.
Серія/номер: Право;
Короткий огляд (реферат): Сьогодення охоплює нас низкою реформ влади. Одною з найголовніших реформ, які є в нашій країні, це реформа судової влади. Судова влада, на даному етапі становлення виконує не тільки правосуддя, але й правотворчості в цілому. У зв’язку з цим все часті постає питання місця та ролі джерел судового права, їх використання та дія на практиці. Судова реформа в Україні розпочалася із проголошенням незалежної держави. Вже можна говорити про декілька етапів її проведення та кардинальних змін напрямів. Проте навіть зараз ми не можемо конотувати досягнення мети, яку постати перед зазначеною реформою. Однією з причин є зневажливе ставлення до наукового обґрунтування напрямів та механізму судової влади, зокрема ігнорування эмблематики становлення і розвитку судового права. Судова влада постає тим інститутом, через який реалізується демократична сутність держави, підтримується ефективна життєдіяльність суспільства.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.megu.edu.ua:8443/jspui/handle/123456789/2821
Розташовується у зібраннях:АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ РОЗВИТКУ ЮРИДИЧНОЇ НАУКИ В УМОВАХ COVID-19. ЧАСТИНА I

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Меркулов М. О..pdf474.04 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.