Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.megu.edu.ua:8443/jspui/handle/123456789/2882
Назва: МІЖНАРОДНИЙ ДОСВІД У РОЗСЛІДУВАННІ ЗЛОЧИНІВ БІОТЕРОРИЗМУ В УМОВАХ COVID-19
Інші назви: Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції (м. Рівне, 10-11 грудня 2020 року)
Автори: Батюк, О. В.
Ключові слова: біотероризм
розслідуванні злочинів біотероризму
Covid-19
пандемія
використання патогена
біологічний агент
Комітет Ради Європи з боротьби з тероризмом (CDCT)
тероризм
запобігання тероризму
міжнародний тероризм
транснаціональний тероризм
біотерористичний акт
Дата публікації: 2020
Видавництво: ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука», Видавничий дім "Гельветика"
Бібліографічний опис: Батюк О. В. Міжнародний досвід у розслідуванні злочинів біотероризму в умовах COVID-19 / О. В. Батюк // Актуальні питання розвитку юридичної науки в умовах COVID-19 : матеріали Всеукр. наук.-практ. конф. (м. Рівне, 10-11 груд. 2020 р.) / Міжнар. економ.-гуманіт. ун-т ім. акад. Степана Дем`янчука. - Рівне : Видавн. дім "Гельветика", 2020. - Ч. II. - С. 98-101.
Серія/номер: Право;
Короткий огляд (реферат): Актуальність теми дослідження обумовлена тим, що пандемія Covid-19 продемонструвала вразливість сучасного суспільства перед вірусними інфекціями і їх потенційну небезпеку. Навмисне використання патогена або іншого біологічного агента з метою тероризму може виявитися високоефективним і завдати шкоди – як людський, так і економічний – та в набагато більшому масштабі, ніж «традиційній» терористичній атаці, паралізуючи суспільства на тривалий період часу, сіючи страх і недовіру далеко за межами тих спільнот, які постраждали першими. Зауважимо що у 2002 р. Всесвітньою асамблеєю охорони здоров’я було прийнято резолюцію WHA55.16, в якій одним з найефективніших способів підготовки до відсічі навмисно викликаних захворювань є удосконалення заходів для боротьби зі спалахами природних захворювань, та захворювань, що виникають внаслідок нещасних випадків. Також біологічна безпека вимагає контролю за технологіями подвійного використання та протидії біотероризму.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.megu.edu.ua:8443/jspui/handle/123456789/2882
Розташовується у зібраннях:АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ РОЗВИТКУ ЮРИДИЧНОЇ НАУКИ В УМОВАХ COVID-19. ЧАСТИНА II

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Батюк О. В..pdf475.95 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.