Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.megu.edu.ua:8443/jspui/handle/123456789/3243
Назва: ВПЛИВ ДИНАМІЧНИХ ВПРАВ НА ФІЗИЧНУ ПІДГОТОВЛЕНІСТЬ ЖІНОК 18-35 РОКІВ
Інші назви: Матеріали Міжнародної науково-практичної конференції (м. Рівне, 25–26 листопада 2021 року)
Автори: Калитка, С. В.
Ващук, Л. М.
Ковальчук, Н. М.
Ключові слова: динамічні вправи
фізична підготовленість жінок
фізична культура
динамічна йога
оздоровча ходьба
тест Руф’є
тест Купера
індикатор адаптивних реакцій
Дата публікації: 2021
Видавництво: Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем`янчука; Видавничий дім "Гельветика"
Бібліографічний опис: Калитка С. В. Вплив динамічних вправ на фізичну підготовленість жінок 18-35 років / С. В. Калитка, Н. М. Ковальчук, Л. М. Ващук // Дослідження інновацій та перспективи розвитку науки і техніки у ХХІ столітті: матеріали Міжнар. наук.-практ. конф. (м. Рівне, 25-26 лист. 2021 р.). - Рівне : Видавничий дім «Гельветика», 2021. - Ч. II. - С. 167-171.
Короткий огляд (реферат): Проблеми руху і здоров’я мали велику актуальність ще в Давній Греції і в Римі. Так, грецький філософ Аристотель (ІV ст. до н.е.) виказав думку про те, що ніщо так сильно не руйнує організм, як фізична бездіяльність. Великий лікар Гіппократ не тільки широко використовував фізичні вправи під час лікування хворих, але і обґрунтував принцип їх застосування. Він писав: «Гармонія функцій є результатом правильного відношення суми вправ до здоров’я даного суб’єкта». Давньоримський лікар Галєн в своїй праці «Майстерність повертати здоров’я» писав: «Тисячу і тисячу раз повертав я здоров’я своїм хворим за допомогою вправ». Медики всіх часів одностайно застерігали: недостатня рухова активність підриває здоров’я, старить людину, наближує її смерть. В теперішній час раціональна організація рухової активності набула особливої актуальності внаслідок порушення балансу між вжитою їжею, фізичним навантаженням і відпочинком людини.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.megu.edu.ua:8443/jspui/handle/123456789/3243
Розташовується у зібраннях:ДОСЛІДЖЕННЯ ІННОВАЦІЙ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ НАУКИ І ТЕХНІКИ У ХХІ СТОЛІТТІ. ЧАСТИНА II

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
megu.rovno.ua.Все науки_Листопад_2021_Ч.2-167-171.pdf393.63 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.